Steriy Kodak

   21 серпня 2015 року відбулося святкування 380-річчя села Старі Кодаки! На козацькому колі біля козацького осередку «Старий Кодак» зібралося чимало сільчан та гостей свята.

 Урочиста частина розпочалася з вітань депутата Дніпропетровської районної ради Валентини Приймаченко, голови Новоолександрівської сільської ради Олександра Візира та голови громадської організації "Козацький осередок «Старий Кодак» Ігоря Шаломаєва

  На свято завітала і депутат Дніпропетровської міської ради, директор Дитячо-юнацького центра «Штурм» Ірина Герліванова. Вона привітала всіх присутніх зі святом, та зазначила, що Старі Кодаки — це прекрасне село, в якому живуть хороші та щирі люди.

  Від Новоолександрівської сільської ради Ігорю Шаломаєву було вручено Грамоту за активну участь у громадському житті села, виховання підростаючого покоління в дусі козацтва, сприяння у збереженні національно-культурних традицій, відродження духовності і розвиток культури Старокодацької територіальної громади та знагоди свята до дня села Старі Кодаки, присвяченого 24 річниці Незалежності України.

   Показовим виступом вітали гостей вихованці козацького осередка «Старий Кодак». Розважали громаду запальними мелодіями музичні колективи, а конкурси для малечі були цікавими та змістовними.

   Свято завершилося народним гулянням та куштуванням кулішу.

Свято села у Старих Кодаках вдалося на славу!