Steriy Kodak

   3 червня 2013 року в козацькому осередку «Старий Кодак» розпочав свою роботу Козацький табір!

   Перший день у таборі – день знайомства. Спочатку хлопці, яких приїхало чимало, оглянули територію табору, козацьке коло та завітали до самого осередку. У світлиці осередку для них пройшла інформаційна година, яку провели президент Дніпропетровської обласної федерації «Спас», керівник регіональної зразкової школи національного бойового мистецтва «Спас-Штурм» Геннадій Поляков та інструктори з козацького традиційного бойового мистецтва «Спас» Іван Валяєв та Дмитро Семененко. Було визначено мету та завдання діяльності табору. Хлопці ознайомилися з особливостями його роботи та правилами поведінки. Також кожен з них розповів про себе та про те, що він очікує для себе від перебування у Козацькому таборі.

  Потім хлопці вирушили на оглядову екскурсію до залишків фортеці Кодак, продовж всієї подорожі вони слухали цікаві факти з історії козацтва. Після погулянки дітей чекали ігри в спортивному залі осередку та смачний обід. А вже пообіді на козацькому колі вихованці разом з інструкторами сформували та прийняли статут табору. Далі — тренування в спортивному залі, цікава історично-пізнавальна година у світлиці осередку та полуденок. Наприкінці дня загін розділили на два курені, та кожен курінь обрав свого отамана.

   Перший день в Козацькому таборі пройшов на «відмінно»!

  Хочеться підкреслити, що основною метою діяльності Козацького табору є якісний відпочинок та оздоровлення дітей, розвиток їхніх інтересів та набуття ними у таборі нових знань, умінь та навичок.

1 комментарий: 1 — ДЕНЬ ЗНАЙОМСТВА

  • Олександр говорит:

    Дуже класна ідея! Син в захваті! Перший день пройшов на УРА, емоцій море!