Steriy Kodak

   Наприкінці квітня 2009 року Дитячо-юнацький центр «Штурм» відсвяткував своє 17-річчя. Керує Центром Заслужений працівник освіти України Ірина Анатоліївна Герліванова.

  Урочистості з нагоди цієї  дати проходили в концертній залі культурно-спортивного комплексу «Шинник». Батьки вихованців та друзі центру мали змогу побачити творчі та спортивні здобутки дітей на одній з кращих сцен міста.

   На святковий концерт також прибула велика кількість почесних гостей. Серед їх числа був і депутат Дніпропетровської ради, заступник голови ради з питань діяльності виконавчих органів – завідувач відділом освіти Жовтневої районної ради  Леонід Левчук; координатор програми «Самодопомога» фонду «Наш дім Дніпропетровськ» Ігор Криштоп; депутат Жовтневої  районної ради Сергій Бєліков, який представляв на святі обласну громадську організацію «Дніпряни». Головою ради організації є Сергій Бичков – людина, яка давно опікується справами «Штурму» і намагається усіляко його підтримувати. 

   Також на свято з привітаннями прибули і представники засобів масової інформації, які постійно висвітлюють діяльність Центру. Серед їх числа і видавець Вісника Козацьких військ України Генерал-лейтенант Володимир Анатолійович Черкасов.

    Привітальні слова гостей свята продовжились концертними виступами вихованців центру. Діти віком від 1,5 і старше років радували глядачів танцювальними постановками та показовими виступами, серед них були і вихованці козацького осередку «Старий Кодак». Також на сцену показати свої здібності виходили і батьки, які теж відвідують секції «Штурму».

   Зі святом, «Штурм»! З Днем народження!

Більше фото...