Steriy Kodak

   Дитячо-юнацький центр «Штурм» — унікальний позашкільний заклад освіти, один з найвідоміших спортивно-оздоровчих клубів в Дніпропетровську, де займаються не лише діти, але і дорослі (без обмежень за віком). Керує Центром Заслужений працівник освіти України Ірина Анатоліївна Герліванова.

   День народження «Штурму» — це грандіозне свято, яке вже традиційно проходить на одній з кращих сцен міста. Цього року захід проводився 25 квітня в театрі ім. Т.Г.Шевченко. Завітали на свято й почесні гості: народний депутат України декількох скликань, глава громадської організації «Дніпряни» Сергій Бичков, голова Новоолександрівської сільської ради Валентина Приймаченко, начальники відділу у справах сім'ї, молоді і спорту Жовтневого та Ленінського районів Віталій Цибенко і Максим Лещенко.

 

   У святі брали участь діти, батьки і педагогічний колектив Центру. Глядачі мали можливість не лише побачити цікаву концертну програму, але і оцінити результати праці великого дружнього колективу, того, що дає можливість дітям щодня реалізовувати свої здібності і мрії, а батькам — радіти їх успіхам і досягненням. А всі разом вони почувають себе однією великою дружною сім'єю, ім'я якої — «Штурм».

Більше фото...