Steriy Kodak

   17 квітня 2011 року, у Вербну неділю, театр ім. Т.Г.Шевченко гостинно відчинив свої двері для Дитячо-юнацького центру «Штурм», колектив якого відзначив свій 19-й день народження.  Побачити своїх дітей на сцені — мрія кожного дорослого. Щороку ДЮЦ «Штурм» приймає в свою велику сім'ю малят, яких вперше виводять на сцену батьки і педагоги. Випускникам шкіл цього дня вручають свідоцтва про позашкільну освіту, яку вони отримали в «Штурмі». Свої винагороди отримують кращі спортсмени і танцюристи. Але головне, це – друзі, яких діти набувають тут, і часто на все життя.

   «Ми повинні прикрасити дитинство наших дітей яскравими фарбами. І хай воно у них буде таке ж яскраве, красиве і різноколірне, як веселка, яка завжди тішить наше око», — сказала директор Дитячо-юнацького центру «Штурм», Заслужений працівник освіти України Ірина Герліванова. Саме веселка стала символом свята, всі її кольори заграли на сцені у виступах вихованців. Також, за традицією було названо кращих тренерів і педагогів, за яких дружно вболівала дітвора в залі.

   Не обійшли своєю увагою це свято і люди, які багато років надають «Штурму» підтримку і допомогу. Це народний депутат України декількох скликань, глава громадської організації «Дніпряни» Сергій Бичков; народний депутат України, Голова правління Всеукраїнської громадської організації «Асоціація «Афганці Чорнобиля» Олександр Рябека; депутат Дніпропетровської міської ради 4-го і 5-го скликань Микола Царенко, який багато років надає підтримку підрозділу Центру, клубу «Штурм-Парус»; депутати Дніпропетровської міської ради Сергій Жуков і Олексій Салкоч; голова райдержадміністрації Дніпропетровського району Валентина Пріймаченко, яка надає постійну підтримку підрозділу «Старий Кодак»; начальник відділу у справах сім'ї, молоді і спорту Ленінського району Максим Лещенко.

   Всі присутні на святі відчули дух дружби і єднання, який панує в «Штурмі» та розділили радість дитячих успіхів і перемог!

Більше фото...