Steriy Kodak

    21 листопада 2014 року спадкоємці козаків на Дніпропетровщині, регіональна Зразкова школа національного бойового мистецтва «Спас-Штурм», гучно відсвяткувала свій 15-річний ювілей!

  Ідея створення Школи належить депутату Дніпропетровської міськради, директору Дитячо-юнацького центру «Штурм» Ірині Герлівановій та її заступнику Геннадію Полякову.

  Спасівців вітали почесні гості: народний депутат України Борис Філатов, голова Індустріальної районної у місті Дніпропетровську ради Юрій Дегтярьов, секретар Дніпропетровської міської ради Максим Романенко, депутат кількох скликань Дніпропетровської міської ради Микола Царенко, президент Всеукраїнської федерації «Спас» Олександр Притула, голова Жовтневого об’єднання ветеранів Афганістану Тарас Поварчук, представники керівних органів та громадських об`єднань. Було багато квітів, сюрпризів та пам’ятних подарунків.

  Народний депутат України Борис Філатов відзначив засновників та інструкторів Школи почесними нагородами: Ірину Герліванову - нагрудним знаком «За розвиток регіону» голови Дніпропетровської облдержадміністрації; керівника Школи «Спас-Штурм» Геннадія Полякова і завідуючого відділом ДЮЦ «Штурм» за напрямом «національно-патріотичне виховання» Ігоря Шаломаєва - Почесними грамотами голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ігоря Коломойського. Інструкторів Школи Віталія Таріна, Олександра Сулейманова та Івана Валяєва — Подяками Дніпропетровського міського голови Івана Куліченка.

   У святковому концерті взяли участь всі вихованці та тренери Школи, батьки та друзі – загалом, повна зала шанувальників, які вітали щирими оплесками театралізоване дійство за участю спасівців та творчих колективів Дитячо-юнацького центру «Штурм». Дуже зворушливо, що привітати Школу з ювілеєм прийшли перші вихованці та тренери. Багато з них привели до Школи своїх дітей, які вчаться захищати кольори національного прапору на спортивних аренах та любити свою Батьківщину.

  Ось так, як і у сиву давнину, коли не було писемних джерел — тільки карби, карбоване слово, Слово як Звичай, згусток знань, карбували і передавали з покоління в покоління. А тепер і ми передаємо його нашим дітям, нашим вихованцям. І недарма кажуть, що козацькому роду нема переводу. З ювілеєм, «Спас-Штурм»! Чекаємо нових здобутків, нових перемог!