Steriy Kodak

  Фестиваль вареників до Дня Покрови, який відбувся 6 жовтня 2012 року, зібрав на гостинному подвір`ї Дитячо-юнацького центру «Штурм» 27 сімейних команд-учасниць та велику кількість гостей. Право урочистого відкриття фестивалю було надане почесному гостю — депутату Дніпропетровської обласної ради Олександру Момоту, який разом з директором Дитячо-юнацького центру «Штурм» Іриною Герлівановою перерізав символічну стрічку і дав старт фестивалю. У конкурсній програмі оцінювалися не лише смакові якості й зовнішній вигляд вареників, але й оформлення столу сімей-учасниць, а також презентація. Багато сімей прийшли в народних костюмах, використали для оформення своїх презентацій посуд і предмети побуту з національним українським колоритом, підготували вірші та пісні. Вийшло строкато і дуже красиво.

   Команда батьків вихованців осередку «Старий Кодак» — родина Подріз, Білоконь та Комогорцеви — зайняла почесне III місце!

 

  Хочется додати, що на святі була проведена благодійна акція  зі збору коштів для вихованки дитячого будинку Діани Можарової, яка знаходиться на лікуванні в онкологічному відділенні Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні з діагнозом: вроджена вада розвитку. Учасники фестивалю та його гості зібрали для дівчинки 4050 гривень на проведення реабілітації після операції, а також зібрали необхідні речі. І дай Боже, щоб таких небайдужих людей було побільше!