Steriy Kodak

   10 червня 2016 рокув селі Старі Кодаки біля приміщення козацького осередку «Старий Кодак» на козацькому колі відбулось фольклорно-спортивне свято «Січ гуде». Місцеві жителі, гості з Дніпропетровська та області та вихованці дитячих оздоровчих таборів стали його учасниками.

   Також були присутні почесні гості: голова Дніпропетровської районної ради Роман Пруденко, громадський діяч, директор ДЮЦ «Штурм» Ірина Герліванова, голова Новоолександрівської сільської ради Олександр Візир, представник Дніпропетровської обласної ради Валентина Приймаченко, депутат Новоолександрівської сільської ради Ірина Тазько, голова громадської організації «Козацький осередок «Старий Кодак» Ігор Шаломаєв та інші. 

  Господарі свята порадували гостей святковим концертом, в програмі якого були виступи спортивних та творчих колективів. Гордість Старого Кодаку — вихованці козацького патріотично-виховного табору «Старий Кодак».  Табір працює вже четвертий  рік поспіль. На концерті хлопці демонстрували глядачам своє вміння з володіння козацькою зброєю — шаблею та палицею.

  Також у рамках свята було проведено фестиваль української національної страви – козацького кулішу, для гостей та учасників свята було організовано козацькі розваги та народне гуляння! Ото січ гула!