Steriy Kodak

     22 вересня 2012 року в селі Старі Кодаки на залишках фортеці Кодак відбулось фольклорно-спортивне свято «Витоки». Це свято, на якому кожен може доторкнутись до історії та культури українського народу, дізнатися про особливості козацьких бойових традицій, відчути зв’язок поколінь та дух козацької толоки.

   У рамках цього свята відбулось святкування 13-ї річниці від дня заснування Зразкової школи національного бойового мистецтва «Спас- Штурм».

  Завітали на свято й почесні гості: генеральный консул республіки Польща в Україні Ян Гранат, депутат Дніпропетровської обласної ради, начальник ДУ МНС України в Дніпропетровській області Віктор Бутківський, депутат Дніпропетровської міської ради, директор Дитячо-юнацького центру «Штурм» Ірина Герліванова, голова Дніпропетровської райради Валентина Приймаченко, голова Новоолександрівської сільради Олександр Візір.

   Всі присутні на святі мали змогу побачити показові виступи вихованців школи, виступи кращих творчих колективів Дніпропетровщини та козацького кінного театру «Запорізький Спас», традиційні бої «Лава на лаву». На «Витоках» також працювала виставка майстрів народної творчості. А родзинкою свята стала посвята найменших учнів школи у козаки. Наприкінці свята було організовано українську дискотеку та куштування козацького куліша. Всі присутні отримали масу позитивних емоцій та відчули особливу атмосферу українського свята!

 Більше фото...