Steriy Kodak

9-10 квітня 2016 року Козацький осередок «Старий Кодак» став учасником дводенного тренінгу «Форум-театр», організованого ГО «Творча майстерня «Поклик Майбутнього». Тренінг проходив в рамках проекту «Підвищення спроможності Центральної та Східної України», за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії та адміністративного посередництва Центру підтримки громадської та культурної ініціативи «Тамариск».

Методика форум-театру застосовується для пошуку шляхів вирішення конфлікту або іншої проблемної ситуації за допомогою театральної гри. Форум-театр набирає все більшої популярності як метод розвитку демократії, формування культури прав людини, захисту та лобіювання інтересів різних громадських груп.

Технологія театру передбачає активну участь глядачів в спектаклі на рівні з акторами, знаходячи, таким чином, альтернативи для вирішення проблем. При цьому, учасники форум-театру активно проявляють особисту ініціативу, пропонують різні варіанти вирішення проблеми безпосередньо програючи запропоновані ідеї. Постановка спектаклю побудована так, що театральна сцена закінчується піком конфлікту, а глядачі, змінюючи одну з ролей, міняють ситуацію так, щоб вона перестала бути загрозливою і не набрала більших масштабів.

Виражаємо щиру вдячність організаторам тренінгу ГО «Творча майстерня «Поклик майбутнього»,  а також професійному тренеру Олександру Мітькову за прекрасну можливість оволодіти новою ефективною методикою, яка є надзвичайно актуальною та доцільною для громадської діяльності.

Дякуємо учасникам тренінгу за чудову атмосферу, щирість, ініціативність та бажання змінювати світ на краще!