Для чого потрібне фото? Існує велика кількість відповідей на це запитання. Спочатку фотографія була створена для того, щоб зберігати історію. Для цього збиралися сімейні альбоми, де кожна фотографія була підписана. Ця функція актуальна і в наші дні, от тільки робити фотографії стало набагато легше, тому їх кількість і зросла в тисячі разів.

   Фото — це данина пам'яті, спосіб увічнення окремо взятого моменту життя. Фотографії — свого роду машина часу, що повертає Вас назад, до певного моменту життя  або передає характер і дух минулої події. Фотографії потрібні, щоб була можливість зафіксувати пам'ятні моменти свого життя і життя інших людей. Не даремно фотографії зі знаменних подій роблять «на пам'ять». Людська пам'ять з часом перестає зберігати дрібні деталі, вони знебарвлюються і поступово забуваються. А ось фотографії не старіють, вони навіть через багато років з точністю передають в одному кадрі те, що було зафіксовано колись, несуть в собі особливу енергетику, непідвладну часу.

   В нашій галереї ми намагаємось висвітлювати найяскравіші моменти з життя осередку. Це і мальовничий краєвид села, і фото самого осередку, і світлини наших вихованців, та заходів, у яких вони брали участь, а також,  звичайно, відеоматеріали цікавих подій.