Steriy Kodak

   18 лютого 2012 року в приміщенні будинку культури села Старі Кодаки відбулись громадські слухання на тему: «Проблеми села та перспектива їх вирішення шляхом створення органів самоорганізації населення», які було організовано в рамках реалізації проекту «Створення осередку громадської активності на базі будинку культури села Старі Кодаки», що реалізується за підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження».

   Відкрив слухання керівник Громадської організації «Федерація козацького традиційного бойового мистецтва «Спас» Генадій Поляков, який розповів про хід реалізації проекту з перетворення будинку культури в осередок громадської активності. На сьогоднішній день зрозуміло, що кожен з кодачан може внести свій особистий вклад у спільну справу, тому необхідно об’єднуватись та спільними зусиллями змінювати життя села на краще.

   Наступним виступав голова Громадської організації «Старий Кодак» Ігор Шаломаєв, який розповів про результати опитування, яке проводилося серед мешканців села волонтерами проекту, про проблеми, які турбують селян та шляхи їх вирішення, запропоновані самими кодачанами.

  Обговорення було жвавим, тут було місце і запеклим суперечкам і цікавим пропозиціям, але найголовніши результатом слухань  було спільне погодження мешканців села з тим фактом, що необхідно щось робити для рідного села самостійно, було визначено перші кроки, які буде робити громада.

  В результаті слухань громадою села було вирішено провести спільну акцію з прибирання та  впорядкування парку, що розташований навколо будинку культури, а також була створена робоча група для пошуків донорської організації та розробки проекту по відновленню водогону технічної води в селі.

   Дякуємо всім мешканцям за активну участь та небайдужість!