Steriy Kodak

   13 березня 2016 року в селі Старі Кодаки біля приміщення козацького осередку «Старий Кодак» пройшла Широка Масляна!

    Свято пройшло в рамках проекту «Об'єднуємося заради майбутнього», який реалізується за фінансової підтримки Національного Фонду Днемократії та адміністративного посередництва Центру громадських  та культурних ініціатив «Тамариск».

   Місцеві жителі, гості з Дніпропетровська та області стали його учасниками. Завітали сюди й почесні гості: громадський діяч, директор Дитячо-юнацького центру «Штурм» Ірина Герліванова, представник обласної асоціації місцевого самоврядування Дніпропетровської облради Валентина Приймаченко, голова Новоолександрівської об’єднаної громади Олександр Візир, депутат Новоолександрівської сільської ради Ірина Тазько, заступник директора ДЮЦ «Штурм», керівник регіональної зразкової школи національного бойового мистецтва «Спас-Штурм» Геннадій Поляков, голова громадської організації «Козацький осередок «Старий Кодак» Ігор Шаломаєв, та депутат Дніпропетровської міської ради Руслан Вишневський, який подарував старокодацькому осередку нове спортивне обладнання.

   Пісні і танці, вибухи сміху, змагання на силу й спритність, аромат млинців, словом — Масляна в Старих Кодаках вдалася!

  Окремо хотілося б розповісти про конкурс млинців, в якому взяли участь родини вихованців Дитячо-юнацького центру «Штурм» та його підрозділів. Журі оцінювало смакові якості та зовнішній вигляд страв, а також оформлення столу та презентацію сімей-учасниць. Кожна команда отримала перемогу у номінаціях, а призери конкурсу отримали дипломи та подарунки від партнерів свята – магазина українських товарів «Світлиця», Цирка «Кобзов» та ТМ «Живчик».

  Вітаємо команду Старого Кодаку з отриманням Гран-прі! Адміністрація осередку щиро вдячна всім учасникам команди за активну участь у житті осередка та громади в цілому.
  Хочется додати, що на святі була проведена благодійна акція зі збору коштів для 5-річного Данила Костюка. Дитині потрібна термінова пересадка нирки, а можливо, й печінки. Учасники свята та його гості зібрали для хлопчика 3140 гривень. І дай Боже, щоб таких небайдужих людей було побільше!

   Прощались із зимою, зустрічали весну! 

   Фото дивіться в нашій галереї!