Steriy Kodak

   24-26 лютого 2012 року гостинна Дніпропетровщина вже в десятий раз приймала Міжнародний фестиваль бойових мистецтв та історичної спадщини українського народу «Дніпровські пороги», який пройшов за підтримки Голови Дніпропетровської Облдержадміністрації Олександра Вілкула. На відкритті фестивалю, в день святкування 80-річчя Дніпропетровскої області, учасників привітав його заступник Іван Ступак. На урочистому відкритті були присутні народний депутат Олександр Рябека, депутат Дніпропетровської міської ради, володарка почесного звання «Берегиня звичаю «Спас» на Дніпропетровщині» Ірина Герліванова, президент ВГО «Всеукраїнська федерації «Спас» Олександр Притула та його заступник Костянтин Рижов, інші почесні гості.

   25-26 лютого відбулися змагання Відкритої першості України з рукопашу «Спас» серед спортсменів 1994—2003 років народження. 164 спортсмени у складі 22 команд з різних міст України, Росії та  Молдови, які представляють різні стилі та школи спортивних одноборств  (кікбоксинг, фрі-файт, панкратіон, кемпо-карате та інші), змагались за правилами українського рукопашу «Спас».  Було розіграно 41 золоту, 41 срібну та 27 бронзових медалей. Ще раз підтвердили традиційно високий рівень підготовки і передові позиції спасівців спортсмени Дніпропетровської  регіональної зразкової школи «Спас-Штурм» під керівництвом Генадія Полякова. Вони  вибороли 9 з 41 золотих, 10 з  41 срібних та 6 з 27 бронзових медалей.

   Спортсмени осередку «Старий Кодак» під керівництвом Івана Валяєва, який, до речі, був головним суддею цих міжнародних змагань, показали високі результати.

   Артур Білоконь, Нікіта Подріз, Віктор та Олександр Мозгові посіли  4 місця в своїх вікових та вагових категоріях. В матчевій зустрічі Дніпропетровськ-Запоріжжя Микола Мозговий виборов золоту медаль. Вітаємо наших юних спортсменів з новими здобутками та бажаємо їм наступних великих перемог!

   Кульмінацією фестивалю «Дніпровські пороги» є  гала-турнір Кубок Співдружності «Герць на порогах». В ньому беруть участь найсильніші і найтитулованіші дорослі спортсмени. Рівень підготовки, який вимагається для участі в ньому — не нижче чемпіона країни у своєму стилі. У категорії до 75 кг у запеклій боротьбі переможцем став тренер Старокодацького осередку Дмитро Семененко («Спас-Штурм», Дніпропетровськ).

Побажаємо фестивалю «Дніпровські пороги» постійного розвитку, розширення представництва та географії турніру.

Більше фото...