Steriy Kodak

   7 квітня 2013 року до козацького осередку «Старий Кодак» завітали нові друзі! Маленькі відвідувачі із захопленням слухали історію фортеці Кодак, милувалися краєвидом та фотографувалися.

   Після тривалої прогулянки діти завітали на майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки. Під керівництвом майстрині дітлахи навчилися робити ляльки-обереги на щастя, на здоровя, які залишили собі на згадку. Лялька-мотанка – берегиня роду, символ мудрості поколінь. Тримаючи в своїх руках яскраву ляльку, діти раділи власноруч створеним витворам. В такі моменти особливо відчувається непереривний звязок між поколіннями, між минулим та сучасним. «Свого не забувай…»

   У цей день завітав до осередку і президент Дніпропетровської обласної федерації «Спас», керівник регіональної зразкової школи національного бойового мистецтва «Спас-Штурм» Геннадій Поляков. Привітавши всіх з травневими святами, він побажав маленьким відвідувачам успіхів та здійснення їхніх мрій та бажань.

   Після майстер-класу діти змагалися в спортивному залі осередку. Час проминув дуже швидко! А чудові розписні пряники ручної роботи були для дітлахів радісною несподіванкою! Діти поїхали додому отримавши незабутні враження про мандрівку та сповнені позитивними емоціями.

Хай вам щастить, маленькі друзі! Нехай здійснюються всі ваші мрії та бажання!