Steriy Kodak

23 березня  2016 року в офісі Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» відбувся дводенний тренінг «Нефінансова мотивація персоналу та волонтерів». ГО «Козацький осередок «Старий Кодак» мав змогу побувати на данному заході та почерпнути для себе досить цінну інформацію, яка є надзвичайно актуальною для роботи в громадській сфері.

Під час тренінгу ми детально розглянули чинники, які впливають на ставлення людей до роботи, про те, які дії лідерів надихають команду, а які навпаки «вбивають» мотивацію. Також проаналізували, які бувають типи головних мотивуючих факторів і як підтримувати бажання у людей самовіданно працювати з різними типами мотивації. Як створити в організації умови для підвищення мотивації та відданості спільній справі.

В результаті тренінга всі учасники відпрацювали практичні комунікаційні інструменти та підходи, що допомагають легко встановлювати контакт в колективі та знижувати емоційну напругу під час спілкування, задавати ефективні питання для розкриття потенціалу персоналу та волонтерів.

Захід проводився в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» у Дніпропетровській області за фінансової підтримки  Європейського Союзу.