Steriy Kodak

Ось і наближається найулюбленіше всім свято — Новий рік! Всі ми чекаємо його з нетерпінням, а діти зустрічають його з надзвичайним захопленням, адже добрий Дід Мороз завжди дарує чудові подарунки, які  запам'ятовуються на цілий рік. 

26 грудня 2015 року в світлиці козацького осередку «Старий Кодак» пройшов новорічний ранок для маленьких вихованців та їхніх батьків. Всього на свято завітало близько сорока дітей, яких гостинно зустрів колектив осередку.

Свято урочисто відкрили почесні гості: Заслужений працівник освіти України, директор Дитячо-юнацького центру «Штурм» Ірина Герліванова, представник Дніпропетровської обласної ради Валентина Приймаченко, голова Новоолександрівської сільської ради Олександр Візир. Також зі словами привітання виступив і голова громадської організації "Козацький осередок «Старий Кодак» Ігор Шаломаєв.

Діти були раді веселощам та приймали активну участь у новочірній програмі: разом з Дідом Морозом та Снігуркою вони танцювали та співали, було чимало різних конкурсів, розваг та цікавих подарунків! 

Колектив осередку висловлює щиру вдячність організаційному відділу Дитячо-юнацького центру «Штурм»за допомогу в проведенні свята!

Вітаємо всіх з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

Незабаром Новий Рік переступить ваш поріг, хай до вас він завітає з тим, що серце забажає!