Steriy Kodak

   Кажуть, що під Новий рік збуваються усі бажання, а також творяться дива. Всім подобається Новий рік своєю красою і таємничістю,  всі без винятку очікують чогось чудесно-казкового, чарівного, виконання найзаповітніших бажань. Новий рік – найулюбленіше свято дітей. Малеча завжди очікує з нетерпінням новорічних ранків, цікавих розваг та подарунків.

   28 грудня 2013 року в світлиці козацького осередку «Старий Кодак» пройшов новорічний ранок для маленьких вихованців та їхніх батьків.

   Новорічне свято урочисто відкрила почесна гостя — депутат Дніпропетровської міської ради, директор Дитячо-юнацького центру «Штурм» Ірина Герліванова. Також зі словами привітання виступив і голова громадської організації Ігор Шаломаєв.

   Багато добрих та теплих слів було сказано на цьому святі. Почесні гості — представник Дніпропетровської обласної ради, депутат Дніпропетровської районної ради Валентина Приймаченко та голова Новоолександрівської сільської ради Олександр Візир вручили діткам солодкі подарунки. Зі словами вдячності до колективу осередку виступили представники батьківського комітету Наталія Лупалова та Тетяна Комогорцева

   Тепла й затишна атмосфера козацького осередка зробила новорічний ранок незабутнім та особливим. Разом з Дідом Морозом та Снігуркою діти танцювали та співали, було чимало різних конкурсів, розваг та цікавих подарунків. Також маленькі спортсмени отримали грамоти за свої перші спортивні досягнення! Задоволені та веселі діти разом з батьками розійшлися по своїм домівкам!

   Новорічний ранок закінчвся, але новорічні свята тільки розпочинаються! Щиро вітаємо всіх з новорічними святами! Бажаємо щастя, добра та благополуччя!