Steriy Kodak

   21 грудня 2012 року в приміщенні Дніпропетровської музичної школи №15 пройшов VII Турнір для дошкільнят на Кубок Діда Мороза, який придуманий, організований і щорічно проводиться Дитячо-юнацьким центром «Штурм» та Дніпропетровською міською федерацією фітнесу.

   Цей Турнір — веселі змагання для малюків 3-6 років в двох категоріях:

   — згинання і розгинання тулуба в положенні лежачи ;

   — присідання.

   Завітали на свято й почесні гості: депутат Дніпропетровської міської ради, директор Дитячо-юнацького центру «Штурм» Ірина Герліванова та Микола Царенко, який опікується філією «Штурм-Парус».

  Дід Мороз, він же головний суддя, вручив дітворі нагороди за перші спортивні досягнення кубки, дипломи і, звичайно ж новорічні подарунки.

 В Турнірі на Кубок Діда Мороза приймали участь і вихованці козацького осередку «Старий Кодак». Всі вони зайняли призові місця!

  Вітаємо старокодацьких спортсменів: Богданова Анна – ІІ місце в категорії  «дівчата від 5 до 6 років», Зджанський Данил – ІІІ місце в категорії «хлопчики від 3 до 4 років», Іванов Іван – ІІ місце в категорії «хлопчики від 4 до 5 років», Дрогин Александр – І місце в категорії «хлопчики від 5 до 6 років».

   Хочеться відзначити, що всі ці спортсмени займаються у Дмитра Семененка, якому Ірина Герліванова вручила започаткований нею Кубок депутата міської ради. Цей  інструктор підготував найбільшу кількість дітей на турнір! А Микола Царенко подарував всім дітям цілий сундук смачних пряників.