Steriy Kodak

6 листопада 2016 року в козацькому осередку «Старий Кодак» відбувся особливий захід – семінар Академія здоров’я «Спас». Провів семінар кандидат педагогічних наук, президент Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська федерація «Спас» — Олександр Леонтійович Притула.

Олександр Притула, основуючись на багаторічних дослідженнях традиційної козацької системи оздоровлення і лікування, розробив власний курс «Людина та її можливості. Семифакторна система здоров’я». В рамках даного курсу відбулася перша з десяти зустрічей у Козацькому осередку, яка включала в себе по-справжньому змістовну ранкову зарядку та не менш корисну оздоровчу гімнастику. Кожна вправа супроводжувалась детальним поясненням її впливу на людський організм.

Учасники семінару були в захваті від отриманої інформації та практичних знань, отриманих з уст такої професійної та авторитетної людини. В кінці заходу було анонсовано наступні зустрічі з не менш цікавими та корисними навичками, які допоможуть покращити свій фізичний та духовний стан, попередити можливі ризики в майбутньому, а головне – використовувати своє здоров’я як основний ресурс життєвих сил, який можна не лише збагачувати, але й передавати у спадок.