Steriy Kodak

   9 грудня 2012 року,  Дніпропетровська міська федерація «Спас» та Дитячо-юнацький центр «Штурм» за підтримки Відділу  у справах сім`ї, молоді та спорту Ленінської районної у м. Дніпропетровську ради,  вже вдруге провели в СЗШ №97  Першість міста з української національної боротьби «Навхрест» серед спортсменфів 6-11 років.

  У змаганнях взяли участь 94 спортсмена з Дніпропетровська та Запоріжжя. Серед почесних гостей були присутні: депутат Дніпропетровської міської ради, директор Дитячо-юнацького центру «Штурм» Ірина Герліванова,  начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Ленінської районної у місті ради Станіслав Бандура, Віце-президент Всеукраїнської громадської організації «Федерація козацького традиційого бойового мистецтва «Спас» Генадій Поляков.

   У змаганнях взяли участь і вихованці осередку «Старий Кодак»: Нікіта Подріз, Микола та Андрій Мозгові, Едуард Станіслав, Артур Білоконь, Микита Артисюк.

   Боротьба «Навхрест» спрямована на тренування спритності, сили та витривалості,  добре розвиває силу, координацію. Спортсмени змагаються за віковими та ваговими категоріями. Головним завданням змагань є в положенні захвату «навхрест»  виконати кидок, не розриваючи захвату.

   Оскільки такі дорослі змагання –  досить серйозне випробування для молодших юнаків, вболівати за них, звісно ж, прийшли батьки та рідні. Їхня щира підтримка – головний стимул до перемоги та запорука спокою перед змаганням кожного маленького учасника. Хоча без сліз не обійшлося, адже не кожен зміг здобути омріяні медалі та призові місця. Але подарунки чекали на всіх спортсменів.

   Переможці Першості отримали медалі та грамоти.

   Вітаємо вихованців осередку «Старий Кодак»: Мозговий Микола — І місце,  

Мозговий Андрій – ІІ місце, Подріз Нікіта – ІІ місце.