Steriy Kodak

17 вересня 2016 року співробітники ДЮЦ «Штурм» — інструктор Школи «Спас-Штурм» Сергій  Комогорцев та методист Анна Тустановська взяли участь у XI Міжнародному етнофестивалі «Петриківський дивоцвіт».

За словами голови Дніпропетровської обласної ради Гліба Пригунова, головною ідеєю фестивалю «Дивоцвіт» є об’єднання кращих українських традицій і сучасних культурних досягнень. В програму фестивалю входили різноманітні козацькі розваги, спортивні майтер-класи популярногу руху Street Workout, а також риболовного мистецтва. Звичайно, візитівкою фестивалю в Петриківці є традиційний Петриковский розпис, який включений в перелік нематеріальної духовної спадщини ЮНЕСКО. Усі бажаючі могли спробувати себе в мистецтві художньої різьби по овочах та фруктах, вишиванні, створенні виробів із глини, плетінні із соломи та інше.

Наші колеги, учасники фестивалю — Сергій та Анна яскраво представили національно-патріотичний напрямок роботи нашого Центру. Сергій Андрійович, у стилізованому козацькому вбранні активно популяризував традиційне козацьке бойове мистецтво «Спас», а також запрошував всіх бажаючих юнаків відвідати літній дитячий Козацький табір у Старих Кодаках, що протягом декількох років успішно займається вихованням підростаючого покоління хлопчиків в дусі мужності українського козацтва. Методист Анна Василівна презентувала туристичну екскурсію «Мандрівка до фортеці Кодак», що включає в себе ознайомлення з історичними подіями фортеці Кодак, прогулянкою до залишків фортеці, що збереглися на березі Дніпра в с. Старі Кодаки.

А родзинкою нашого представництва на фестивалі «Петриківський дивоцвіт» став смачний козацький куліш, який змогли скуштувати гості та учасники фестивалю, що із задоволенням відвідали гарячу ароматну страву, що припала до душі як дорослим, так і дітям.