ПІКЛУВАЛЬНА РАДА — ЗАПОРУКА УСПІХУ КОЗАЦЬКОГО ОСЕРЕДКУ «СТАРИЙ КОДАК»!

   Що таке піклувальна рада? Історія цього явища у суспільстві сягає в далеке минуле. У XIX ст. подібні організації опікали практично кожну школу, лікарню, притулок для бідних, а в наші дні діють новостворені піклувальні ради, які почали виникати в Україні менше десяти років тому…

   Ідея створення Піклувальної ради спала на думку нашому колективу під час пошуків додаткових ресурсів для підтримки своїх ідей. Чому б не об’єднати людей, небайдужих до відродження українських духовних традицій, щоб усім разом обговорювати проблеми та шляхи їх вирішення? Ми зверталися до поважних представників громади, як до посадовців, так і до меценатів, пропонуючи зробити свій внесок у добре діло. Так розпочала свою роботу Піклувальна рада осередку.

   Відчуття партнерства дає нам змогу втілювати в життя найсміливіші задуми, адже всі члени Піклувальної ради — дуже активні люди, які завжди рухаються вперед, не зупиняються на досягнутому. Допомога ззовні при вирішенні складних завдань та сприяння діяльності осередку, помножені на творчий підхід та ініціативність колективу, є запорукою сталого розвитку!