Steriy Kodak

   12 жовтня 2013 року на гостинному подвір'ї Дитячо-юнацького центра «Штурм» відбувся фестиваль вареників Жовтневого району до дня Покрови. Кожен із відвідувачів мав можливість скуштувати смачнющі вареники на будь-який смак! Яскравими виступами відкрили фестиваль  хореографічний колектив «Непосиди» та вихованці Зразкової школи «Спас-Штурм».

   Усіх присутніх привітали зі святом і почесні гості: народний депутат України Олександр Момот та голова виконкому Жовтневого району Антон Жосуль.

   Депутат міської ради, директор Дитячо-юнацького центра «Штурм» Ірина Герліванова,  привітала усіх присутніх зі святом та розповіла про здобуті перемоги вихованців Зразкової школи «Спас-Штурм» на І Чемпіонаті світу зі Спасу, який відбувся 10-11 жовтня у місті Дніпропетровськ. І місце у своїх вікових та вагових категоріях посіли  Кікот Дмитро, Драч Костянтин та Балан Микола;  ІІІ місце — Іванов Анатолій та Якименко Назар.

   Ірина Герліванова та Антон Жосуль перерізали символічну стрічку і дали старт фестивалю. У конкурсній програмі свята журі оцінювало смакові якості та зовнішній вигляд вареників, а також оформлення столу та презентацію сімей-учасниць. Кожна команда отримала перемогу у номінаціях, а призери конкурсу отримали дипломи та кубки Жовтневої районної у м. Дніпропетровську ради. Номінантів нагороджували представник Управління освіти та науки Дніпропетровської міськради Олена Яковенко та представник відділу освіти Жовтневої районної ради Надія Хаменева.

   Щиро вітаємо родину Шарафутдінових (с.Старі Кодаки) з отриманням гран-прі та призу — мультиварки від народного депутата України Олександра Момота!

   Свято вийшло дуже активним та дієвим! Діти та дорослі наїлися, натанцювалися та набавилися від душі!  Були тут і показові виступи вихованців центру: хореогреографічних колективів «Мікс» та «StepUp» та клубу «Штурм-Бодібілдінг», і справжній флеш-моб під українську пісню «Варенички», і веселий хоровод, і козацькі розваги. На святі працювала виставка майстрів народної творчості, а майстриня з Петриківського розпису з козацького осередка «Старий Кодак» Наталія Ясинецька розмальовувала обличчя усіх бажаючих яскравими елементами петриківського орнаменту.

   Того ж дня так само яскраво святкували свято Покрови у клубі «Штурм-Парус» !

   Окремо хочеться розповісти про благодійну акцію зі збору коштів, яка була проведена на святі. Всі зібрані кошти були покладені до «Скриньки здоров`я» для онкохворого хлопчика Олега Чирви. Сума коштів, зібраних під час благодійної акції в центрі «Штурм» буде оприлюднена на сайті центру shturm.dp.ua після підрахування, відвезена до лікарні та передана особисто в руки матері хлопчика. Бажаємо йому одужання!

Шануймося, бо ми цього варті!

Більше фото...