Steriy Kodak

15-16 вересня 2016 року представники Дніпропетровської обласної громадської організації «Федерація козацького традиційного бойового мистецтва «Спас» прийняли участь у зустрічі грантерів, яка відбулася в Центрі підтримки громадський і культурний ініціатив «Тамариск» (в рамках проекту «Підвищення потенціалу НДО В Центральній та Східній Україні» за підтримки Національного Фонду Демократії).

Захід відкрила директор Центру «Тамариск» Тетяна Карельська,  яка  привітала присутніх і подякувала за успішно реалізовані проекти: «Вами напрацьовані хороші приклади, корисні для інших організацій громадянського суспільства. Тому для всіх нас дуже важливо обмінятися власним досвідом і хорошими практиками». Після свого виступу Тетяна Карельська передала слово фасилітатору зустрічі Наталі Стаднічук, яка зазначила, що всі проекти-переможці надзвичайно цінні, адже спрямовані на захист і просування прав людини, здійснення громадського контролю та моніторингу діяльності місцевих органів влади, громадянську освіту, підтримку внутрішньо переміщених осіб. 

Керівник проекту Ігор Шаломаєв та адміністратор проекту Анна Тустановська презентували присутнім колегам, представникам інших громадьких організацій свої результати та здобутки протягом реалізації проекту «Об’єднуємося заради майбутнього». Звіт складався з мультимедійної презентації яка яскраво та, водночас, інформативно продемонструвала успішний хід всього проекту, окремо розкриваючи кожний окремий етап проекту. Також усі присутні переглянули короткі мультфільми, які власноруч створювали діти — учасники проекту з сіл Новоолександрівка, Волоське та Старі Кодаки.

Дякуємо за гостинну зустріч та професійну підтримку!