Steriy Kodak

20 жовтня 2016 року до Козацького осередку завітали по-справжньому особливі гості – Молодіжний центр Управління молоді та спорту Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

В рамках власного туристичного проекту «Компас.DP» команда Молодіжного центру разом зі знімальною групою подорожують цікавими місцями Дніпропетровщини та поринають у життя досліджуваної місцевості чи окремого культурного осередку задля популяризації національного місцевого туризму, а головне — створення нової туристичної відео-мапи нашого регіону. Дніпропетровщина – надзвичайно мальовничий край, а багатство та різноманіття його культури задовільнить попит будь-якого туриста.

Ось з такими намірами голова Козацького осередку Ігор Шаломаєв та його команда зустріли в Старих Кодаках групу молодих дослідників та провели їм міні-версію своєї туристичної екскурсії «Мандрівка до фортеці Кодак». Досвідчина команда Молодіжного центру була захоплена красою території колишньої фортеці Кодак та тією практичною діяльністю, яку веде Козацький осередок для відновлення славетної історії українського козацтва та народних традицій.

З нетерпінням чекаємо результатів пректу «Компас.DP»!