Steriy Kodak

   12 червня 2015 року в селі Старі Кодаки відбулось фольклорно-спортивне свято «Січ гуде». На козацькому колі біля козацького осередку «Старий Кодак» зібралось чимало нащадків козацького роду,щоб відсвяткувати шосту річницю з дня створення осередка.

  Завітали на свято почесні гості: депутат Дніпропетровської міської ради, директор Дитячо-юнацького центру «Штурм» Ірина Герліванова, голова Новоолександрівської сільради Олександр Візір, та голова громадської організації «Старий Кодак» Ігор Шаломаєв

   Господарі свята порадували гостей святковим концертом, в програмі якого були виступи спортивних та творчих колективів. Родзинкою свята став виступ вихованців козацького табору «Старий Кодак». Також у рамках свята було проведено фестиваль української національної страви — козацького кулішу. Для гостей та учасників свята було організовано козацькі розваги, флешмоби та народне гуляння! Ото січ гула! А дерев'яна скульптура Стрибога від майстра Андрія Толпєкіна та компанії «Shtill» стала справжньою прикрасою території біля козацького осередку!

Зі святом, «Старий Кодак»! З Днем народження!