Steriy Kodak

   24 березня 2009 року в приміщенні козацького осередку «Старий Кодак» відбулося урочисте відкриття тренувальної зали. у теплому та затишному приміщенні зібрались вихованці, їхні батьки та почесні гості. Символічну стрічку перерізали голова Новоолександрівської сільської ради Валентина Приймаченко та директор Дитячо-юнацького центру «Штурм» Ірина Герліванова. Також на відкритті були присутні Президент  ДОГО «Федерація козацького традиційного бойового мистецтва «Спас» Генадій Поляков, голова громадської організації «Козацький осередок «Старий Кодак» Ігор Шаломаєв та інструктор осередку Іван Валяєв.

   В залі зроблено капітальний ремонт, покладено мати, встановлено тренувальне обладнання.

Зі словами привітання до всіх присутніх звернулась Ірина Герліванова: «…Я впевнена, що цей зал – тільки початок, це фундамент для подальшого розвитку осередку. Ми маємо великі плани, адже це потрібно людям, це потрібно дітям, які мають займатися спортом та пізнавати історію рідного краю, тому ми повинні рухатися вперед…».

   Показові виступи юних спортсменів осередку «Старий Кодак» під керівництвом Івана Валяєва подарували гарний настрій всім присутнім.

   Побажаємо старокодацькому осередку постійного розвитку, нових вихованців та досягнень!