Steriy Kodak

   З нагоди Дня Святого Миколая замість почорнілої засміченої кімнати без опалення та зручностей, старокодацькі діти отримали в подарунок  Світлицю — нове відремонтоване приміщення, де вони будуть опановувати основи Петриківського розпису та витинанки, а також зможуть займатися хореографією. Тепер тут затишно, тепло та зручно. Дизайн приміщення виконано в українському національному стилі. Дерев`яні столи та лави, світильники, елементи оздоблення, інші елементи декору зроблено з великою любов`ю до рідного краю, його історії  та культури. Світлиця стала невід`ємною частиною осередку «Старий Кодак», в якому раніше вже було відремонтовано тренувальну залу, де займаються бойовим мистецтвом «Спас» козачата, а також зроблено туалетну кімнату, якої раніше просто  не було.

    

  Голова Дніпропетровської районної ради Валентина Приймаченко, голова Новоолександрівської сільської ради Олександр Візір першими ступили до Світлиці, перерізавши символічну стрічку.  За ними – діти та їхні батьки, які тут тепер  бажані гості.  Привітали  дітей зі святом Президент  ДОГО «Федерація козацького традиційного бойового мистецтва «Спас» Геннадій Поляков  та депутат Дніпропетровської міської ради, директор Дитячо-юнацького центру «Штурм» Ірина Герліванова, завдяки зусиллям яких і було створено нове приміщення.

  Святкова  вистава, яку підготували учні початкових класів старокодацької школи під керівництвом вчителя Тетяни Максимової, показові виступи юних спортсменів осередку «Старий Кодак» під керівництвом Івана Валяєва та Дмитра Семененка та привітання священника в образі самого Святого Миколая створили неповторну атмосферу родинного свята,  подарували гарний настрій всім присутнім. Почесні гості  подарували дітям музичний центр та DVD-програвач для проведення занять. А наприкінці всіх присутніх нагодували смачним українським кулішем.