Steriy Kodak

13 березня 2016 року в рамках проекту «Об’єднуємося заради майбутнього» козацького осередку «Старий Кодак» відбулося святкування Масляної. Проект реалізується за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії та адміністративного посередництва Центру громадських і культурних ініціатив «Тамариск».

Голова громадської організації «Козацький осередок «Старий Кодак» та автор проекту «Об’єднуємося заради майбутнього» Ігор Шаломаєв презентував усім присутнім головну мету та завдання даного проекту, а також закликав до активної участі у житті Новоолександрівської об’єднаної громади та плідної співпраці у майбутніх проектах та громадських ініціативах.

На святі були присутні не лише місцеві жителі, але й гості з Дніпропетровська та області стали його учасниками. Завітали сюди й такі почесні особи як: громадський діяч, директор Дитячо-юнацького центру «Штурм»  Ірина Герліванова, представник обласної асоціації місцевого самоврядування Дніпропетровської облради Валентина Приймаченко, голова Новоолександрівської об’єднаної громади Олександр Візир, депутат Новоолександрівської сільської ради Ірина Тазько, заступник директора ДЮЦ «Штурм», керівник регіональної зразкової школи національного бойового мистецтва «Спас-Штурм» Геннадій Поляков, депутат Дніпропетровської міської ради Руслан Вишневський, який подарував старокодацькому осередку нове спортивне обладнання.