Steriy Kodak

   Весело та гучно у п'ятницю 20 вересня 2013 року, відзначили у Старих Кодаках День села! У приміщенні сільського клубу зібралося чимало сільчан та гостей свята.

   Урочиста частина розпочалася з вітань представника обласної ради Валентини Приймаченко та голови Новоолександрівської сільської ради Олександра Візира. Найактивнішим мешканцям села було вручено вітальні подяки та подарунки.

   На свято завітала і депутат Дніпропетровської міської ради, директор Дитячо-юнацького центра "Штурм" Ірина Герліванова. Вона привітала всіх присутніх зі святом, та зазначила, що Старі Кодаки — це прекрасне село, в якому живуть хороші та щирі люди. Також Ірина Анатоліївна вручила подяки родинам Лупалових та Миргородських за участь у діяльності козацького осередку «Старий Кодак», активну громадську позицію та вагомий особистий внесок у розвиток українських національних традицій.

    Показовим виступом вітали гостей вихованці козацького осередка «Старий Кодак». А далі лунали пісні- величні й веселі, замріяні та радісні у виконанні Народного вокального ансамблю «Кодачанка».

   Свято завершилося народним гулянням та куштуванням кулішу. Свято села у Старих Кодаках вдалося на славу!