Steriy Kodak

   Здається нещодавно ми ще тільки готувались до різдвяних свят, а вже й Водохреща відгуляли.  Як співається в коляді: «А той третій празник – Святе Водохреща». Хрещення Господнє — третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу, яке в народі ще має назву Йордан, або Водохреща. Православні християни та греко-католики відзначають його 19 січня.

   Цього року дійство освячення води, яке відбулося на житловому масиві Перемога, зібрало чимало бажаючих  відвідати святкову літургію, скупатися в крижаній воді та набратися здоров’я на весь наступний рік, подивитися виступ ансамблю «Вертеп», зігрітися біля багаття. 

    Організаторами свята Водохреща на житловому масиві Перемога вже традиційно є Дитячо-юнацький центр «Штурм», директором якого є заслужений працівник освіти України, депутат міської ради Ірина Герліванова, та Дніпропетровська обласна Федерація козацького традиційного бойового мистецтва «Спас», на чолі з президентом —  Генадієм Поляковиим.

   Парафіяльним “Йорданом” стала коса річки Дніпро, освячення води здійснював єпископ Дніпропетровський і Криворозький владика Симеон. Після святкової літургії кожен присутній мав змогу спожити Святу Воду, обмитися нею та зануритись в  хрещенську воду.

   Серед бажаючих скупатися в крижаній воді також були керівник осередку «Старий Кодак»  Іван Валяєв та вихованець осередку Сергій Комогорцев.

Вітаємо з Водохрещем. Бажаємо благословення Небес і Божої благодаті!

Христос охрестився  — в ріці Йордані!