Steriy Kodak

   Мабуть, ніщо не викликає у людині такі сильні й, іноді, такі суперечливі переживання, як його власні діти. Ажде, з одного боку, діти приносять в життя радість та сенс, а з іншого – їх виховання вимагає багато сил, часу та енергії. І далеко не завжди діти розвиваються так успішно, як хотілося б їхнім батькам.

   У зв’язку з цим 3 листопада 2012 року у світлиці козацького осередку «Старий Кодак» відбувся тренінг для батьків на тему: «Вередлива дитина. Інструкція до застосування». Учасники тренінгу мали унікальну можливість по-новому поглянути на стосунки з власними дітьми, опанувати нові способи взаємодії з ними і якісно відпочити!

 

    Під час тренінгу, який тривав чотири години, учасники: занурились у невидиму реальність дитини, дізналися про види дитячих маніпуляцій і як цим маніпуляціям протистояти, відчули дієвість корисного покарання і шкідливої похвали, опанували основну техніку ефективної взаємодії з дітьми, розіграли і проаналізували дитячо-батьківські конфлікти.

   Чи є необхідність проведення та відвідування таких тренінгів? Звісно, є, адже метою проведення таких тренінгів є поліпшення дитячо-батьківських стосунків, формування навичок успішної взаємодії з власною дитиною та здатності допомогти своїй дитині стати успішною і щасливою, що є життєво необхідним не тільки  для конкретної сім’ї, а й для суспільства загалом.