Steriy Kodak

13 квітня 2016 року у козацькому осередку «Старий Кодак» відбулася друга зустріч в рамках проекту «Об’єднуємося заради майбутнього», за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії та адміністративного посередництва Центру «Тамариск».

Тема тренінгу «Командоутворення» виявилася надзвичайно цікавою та актуальною для цільової аудиторії. Цього разу до Козацького осередку завітало 45 дітей. На кожному етапі тренінгу учасники отримували нові навички та знання, відкриваючи себе як окрему взяту особистість та, водночас, відчуваючи себе єдиним цілим з групою. Кожен учасник став ланкою дружнього і згуртованого колективу, з радістю працюючи в команді та допомагаючи одне одному. За словами дітей, в кінці тренінгу, багато хто з них змінив своє ставлення до групової роботи, сформувавши, таким чином, позитивний погляд на можливості команди.

Тренінг провели: психолог – Анна Ларіонцева та соціальний працівник, методист – Анна Тустановська. Вступне слово привітання учасників тренінгу взяв на себе голова ГО  "Козацький осередк «Старий Кодак» Ігор Шаломаєв.