Steriy Kodak

11 травня 2016 року відбувся 4-ий тренінг проекту «Об’єднуємося заради майбутнього», що реалізується за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії та адміністративного посередництва Центру «Тамариск».

Даний тренінг був направлений на опрацювання власних цілей, формування їх відповідно до вимог та критеріїв постановки цілей. Учасники вчилися прописувати свої цілі таким чином, щоб можливо було поетапно слідувати та виконувати маленькі завдання для досягнення більш глобальної мети в майбутньому.

Окрім особистих цілей  розглядалися проблеми громад сіл Старі Кодаки, Новоолександрівка та Волоське. Діти створили «колаж проблем», які, на їх думку, притаманні їхній місцевості. Загалом, більшість соціально-економічних проблем сіл є подібними і притаманні кожній із громад. Протягом тренінгу простежується небайдуже відношення школярів до життя свого села, його інфраструктури, екологічних проблем тощо.

Наостанок, учасники тренінгу написали свої цілі та побажання на клаптиках паперу, після чого відбулося урочисте спалювання та висаджування їх у грунт. Кожна громада підготувала свій горщик, який до наступного тренінгу дасть свої символічні плоди дитячих бажань.