Steriy Kodak

25 травня 2016 року відбувся фінальний тренінг проекту «Об’єднуємося заради майбутнього», який реалізується за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії та адміністративного посередництва Центру громадських і культурних ініціатив «Тамариск».

Одним із пріоритетних завдань даного проекту є об’єднання молоді сіл Новоолександрівка, Волоське та Старі Кодаки та формування спільного бачення кращого майбутнього об’єднаної громади. Протягом наших зустрічей діти дійсно згуртувалися, потоваришували, а головне, визначили ті пріоритетні напрямки, над якими варто працювати як місцевим мешканцям, так органам влади для покращення соціально-економічної та екологічної ситуацій в селах.

25 травня учасники проекту під керівництвом професійних тренерів Олександра Мітькова та Віталія Моргуна власноруч створювали мультфільми, які відображають дитячі мрії та сподівання щодо кращого майбутнього їх села та України загалом. Основою для сюжету мультфільмів слугували попередні напрацювання дітей на тренінгах: цілеутворення, колаж проблем та карта мрій тощо.