Steriy Kodak

  В період весняних канікул Дитячо-юнацький центр «Штурм» і Дніпропетровська обласна громадська організація "Федерація козацького традиційного бойового мистецтва «Спас» запрошує школярів  на захоплюючу пізнавальну екскурсію «Мандрівка до фортеці Кодак»!

 

   Не потрібно далеко їхати, щоб пізнавати історію України. Старі Кодаки – це козацьке серце Дніпропетровщини. Саме тут починається перший дніпровський поріг – Кодацький, поруч з яким стояла фортеця Кодак. Її внесено до переліку об'єктів культурної спадщини України національного значення. Тому невипадково саме тут створено козацький осередок «Старий Кодак», метою якого є відродження та розвиток культурної спадщини українського народу та козацьких традицій. Відвідавши екскурсію, Ви проникнитесь духом предків, насправді відчуєте щось таке, від чого по-дитячому мліє душа, і Вам обов’язково захочеться повертатись сюди знову і знову!

 До програми екскурсії входить:

 

-  Знайомство з історією фортеці Кодак

 -  Майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки або Петриківського розпису

 -  Козацькі розваги

 -  Розписні пряники ручної роботи.

 

Тривалість — 2,5 години.

       УВАГА!

У зв'язку із складними погодними умовами екскурсія «Мандрівка до фортеці Кодак» переноситься з 27.03.2013 на 29.03.2013

 Місце проведення — с.Старий Кодак, вул. Клубна, 2а.  Виїзд в 10.30. Початок — 11.00.

 Попередній запис за тел.: +38 (050) 985-74-88 Ігор Олегович

    Відкрийте завісу минулого та доторкніться до справжнього, зануртесь в атмосферу української культури, відчуйте особливий дух козацької епохи!