Steriy Kodak

   22 березня 2013 року в козацькому осередку «Старий Кодак» відбулось відкриття  весняного сезону екскурсій «Мандрівка до фортеці Кодак»! І хоча погода у цей день була достатньо прохолодною та дощовою, маленькі відвідувачі разом зі своїми вчителями отримали величезне задоволення від цієї мандрівки.

   Програма екскурсії була цікава та насичена: спочатку дітлахи на власні очі побачили залишки фортеці Кодак, потім вони вирушили до світлиці осередку та прослухали історію цього краю. Далі був майстер-клас, під час якого майстриня-лялькарка навчила дітей виготовляти ляльки-мотанки та розповіла всі старовинні українські таємниці про них, про їхню історію та символічність. Діти мотали ляльку-бажаницю, вони писали на шматочку паперу свої бажання та вкладали папірець в середину ляльки. Хлопчики робили козаків, а дівчата – лялечок з довгими косами та вишуканими фартушками. І незважаючи на те, що вік дітей складав 7-9 років, вони дуже вправно впоралися із завданням.

   Далі – козацькі розваги у спортивному залі осередку. Насміялися, назмагалися та набавилися від душі! Час проминув непомітно! А наостанок всі отримали смачні розписні пряники ручної роботи.

   Веселі та задоволені діти поїхали додому, тримаючи в руці власноруч створену ляльку, яка неодмінно виконає їхні бажання, та отримавши незабутні враження на згадку про чудову мандрівку!

Більше фото...