Steriy Kodak

   20 грудня 2013 року в приміщенні Дніпропетровської музичної школи №15 пройшов VII Турнір для дошкільнят на Кубок Діда Мороза, який організований Дитячо-юнацьким центром «Штурм» та Дніпропетровською міською федерацією фітнесу.

   У змаганнях приймають участь намолодші спортсмени віком від 3 до 6 років.

  Турнір на Кубок Діда Мороза — це веселі змагання в двох категорпіях: присідання та згинання та розгинання тулуба в положенні лежачі.

  Звітали на свято і почесні гості: депутат Дніпропетровської міської ради, директор Дитячо-юнацького центру «Штурм» Ірина Герліванова тадепутат Дніпропетровської міської ради кількох скликань Микола Царенко. Вже багато років він опікується філією «Штурм — Парус», сьогодні ж він подарував усім маленьким спортсменам цілий візок смачних пряників!

  За перші спортивні досягнеення дітворі було вручено нагороди за спортивні досягнення — кубки, дипломи та солодкі подарунки.

  В Турнірі на Кубок Діда Мороза приймали участь і вихованці козацького осередку «Старий Кодак». Щиро вітаємо маленьких спортсменів: Кудрявцев Микола — І місце в категорії «хлопчики від 5 до 6 років», Голуб Дмитро — ІІ місце в категорії «хлопчики від 3 до 4 років»!

Бажаємо всім маленьким спортсменам здійснення мрій та бажань!