Steriy Kodak

     27 вересня на гостинному подвір'ї Дитячо-юнацького центру «Штурм» відбулася українська толока «Витоки». Програму розпочали показові виступи вихованців «Штурму», а народні майстри представили свої витвори мистецтва. Аж 38 родинних команд та збірних команд шкіл змагалися в конкурсі вареників. Зустрічали всіх господарі толоки – Ірина Герліванова, депутат Дніпропетровської міськради, директор Дитячо-юнацького центру «Штурм» та Геннадій Поляков, президент обласної Федерації козацького традиційного бойового мистецтва Спас, керівник Зразкової школи «Спас-Штурм»

     Для найменших вихованців Школи «Спас-Штурм» відбулась урочиста посвята в козачата. Хлопчикам було вручено перші в їхньому житті шаровари!

     Журі оцінювали майстрів вареничної справи. Наготували вареників із вишнею, картоплею, капустою, грибами, творогом, ананасами, родзинками, апельсинами, маком тощо. Частували домашніми ковбасами, млинцями, печенею, салом та іншими смаколиками. Зароблені кошти у сумі 7950 гривень підуть на потреби військовослужбовцям АТО. Інформацйія про передачу коштів буде оприлюднена на сайті ДЮЦ «Штурм».

      Номінанти та переможці конкурсу вареників отримали призи від організатора – сертифікати на заняття в центрі «Штурм».

      Під час інтерактивної акції «Витоки єднають Україну» два полотна – жовте та блакитне та два людських потоки рухались назустріч одне одному та поєднались у прапор нашої держави. Із щирими серцями люди розписувалися на Стіні єднання, бажаючи всім миру! Ось де беруть початок Витоки — з витоків любові до рідної землі, її культури та традицій!

Все починається з Витоків!