Steriy Kodak

   22-24 лютого 2013 року у Дніпропетровську, в спортивному комплексі Українського державного хіміко-технологічного університету  відбувся ХІ Міжнародний фестиваль бойових мистецтв та історичної спадщини українського народу «Дніпровські пороги».

   Фестиваль пройшов за підтримки  Голови Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитра Колєснікова, Голови Дніпропетровської обласної ради Євгенія Удода та Дніпропетровського міського голови Івана Куліченко.

   Фестиваль започаткували у 2003 році ентузіасти відродження національних бойових традицій на Дніпропетровщині: директор Дитячо-юнацького центру «Штурм» Ірина Герліванова  (нині депутат міської ради), якій присвоєно звання берегині звичаю «Спас», та Генадій Поляков, нині президент Дніпропетровської обласної федерації «Спас», керівник регіональної зразкової школи національного бойового мистецтва «Спас-Штурм». Вихованці школи, яка вже тринадцять років існує на базі ДЮЦ «Штурм», переможці багатьох чемпіонатів світу, Європи та всеукраїнських турнірів.

       

   На урочистому відкритті фестивалю були присутні почесні гості: мер міста Іван Куличенко, депутат Верховної ради 5-6 скликань Олександр Рябека, Начальник управління у справах фізичної культури і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Пшеничников, президент ВГО «Всеукраїнська федерації «Спас» Олександр Притула та інші офіційні особи. У вітальному слові Іван Куліченко побажав перемог спортсменам, успіхів і подальшого розвитку фестивалю, передав цінні подарунки.

   23-24 лютого відбулися Змагання Відкритої Першості України з рукопашу «Спас» серед спортсменів 1995—2004 років народження, який проводиться в рамках фестивалю на честь 24-річниці виведення радянських військ з Афганістану. Серед учасників були представники різних міст України, а також Росії. Згідно з правилами усі спортсмени боролися в шароварах за правилами українського рукопашу «Спас».

   Кульмінацією фестивалю є гала-турнір «Герць на порогах», в якому взяли участь найсильніші та найтитулованіші спортсмени.

   Глядачі фестивалю відвідали виставку виробів народних майстрів, а також побачили показові виступи аеробік-центру «Штурм», клубу «Штурм-Бодібілдінг», школи «Тхеквондо ВТФ-Штурм» під керівництвом Дмитра Литвиненко та хореографічного колективу «Непосиди» під керівництвом Олени Литвиненко.

   Вітаємо вихованців осередку «Старий Кодак»: Мозговий Микола – II місце, Мозговий Андрій – ІІІ місце.

Більше фото...