Steriy Kodak

   22 квітня 2012 року в Дніпропетровському Театрі Опери та Балету пройшов ювілейний концерт «Ти, моя Україно!», присвячений 20-ій річниці заснування Дитячо-юнацького центру «Штурм». Його було підготовлено силами вихованців, яких у Центрі біля 1000 та тренерсько-педагогічного складу на чолі з директором, Заслуженим працівником освіти України Іриною Герлівановою, яка є його фундаторорм і керує закладом усі 20 років існування.  

   Глядачі побачили 19 спортивно-хореографічних композицій, перегорнули сторінки історії закладу з 1992 року до наших  днів, побачили розмаїття показових виступів. У  міні-спектаклі «Ми – роду козацького діти» гідно показали себе і старокодацькі діти, вихованці осередку «Старий Кодак» Нікіта Подріз, Артур Білоконь, Дмитро Миргородський та Віктор Зіньковський. Разом зі своїми тренерами – Іваном Валяєвим та Дмитром Семененком вони вийшли на сцену у складі регіональної Зразкової школи національного бойового мистецтва «Спас-Штурм» під керівництвом Генадія Полякова, яка сьогодні налічує понад 200 вихованців і є гордістю «Штурму».

  Було багато привітань: від представників державних і громадських організацій, батьків і друзів, духовенства. Кращих тренерів і педагогів було нагороджено орденами й медалями, грамотами Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Дніпропетровської облдержадміністрації, подяками Дніпропетровського міського голови, грамотами Дніпропетровської міської ради, а також почесними нагородами «Штурму». Директора Центру Ірину Герліванову було нагороджено медаллю Рівноапостольного Князя Володимира за заслуги перед Українською Православною Церквою. Заступник директора з навчально-методичної роботи Генадій Поляков отримав нагороду Управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадскістю Запорізької облдержадміністрації — медаль «Козацька Звитяга». Заступника директора з навчально-виховної роботи Аллу Драган було відзначено пам'ятною медаллю «За заслуги перед містом», методиста Центру Олену Воробйову — нагрудним знаком «Відмінник освіти України», заступника директора з виховної роботи Євгенію Тимошевську та художнього керівника Зразкової студії хореографії «Дансер» Ксенію Молодан — нагрудними знаками Софії Русової.

   Наприкінці 2011—2012 навчального року було підведено підсумки річної роботи тренерсько-педагогічного складу «Штурму». Керівник спортивно-дозвільного осередку «Старий Кодак», тренер регіональної Зразкової школи українського національного бойового мистецтва «Спас-Штурм» Іван Валяєв за сумлінну працю був нагороджений відзнакою «Тренер року» в почесній номінації  «Штурму»; тренер з хореографії Ірина Попова отримала перемогу в номінації «Творчий пошук-2012», і це є кращим доказом професіональної майстерності та довіри дітей та батьків.

   Побажаємо штурмівцям нових перемог, нових висот, нових досягнень, а старокодацькому осередку — кожного року нових вихованців!

Більше фото...