Steriy Kodak

  21 квітня 2013 року Дитячо-юнацький центр «Штурм» відсвяткував своє 21-річчя. Керує центром Заслужений працівник освіти України Ірина Анатоліївна Герліванова. У святковому  концерті прийняли участь 850 вихованців у складі 17 колективів. Дитячо-юнацький центр «Штурм» був нагороджений дипломом Книги рекордів України у звязку із встановленням рекорду України. Категорія «Масові заходи» — наймолодший учасник спортивно-культурного заходу. Ними стали вихованці «Штурму» 7-ми місячна Єлізавєта Чалая та 11-ти місячний Феликс Христенсен.

    День народження «Штурму» — це грандіозне свято, яке цього року проходило в концертній залі ДК «Металург». В залі був повний аншлаг! Вихованці Центру радували глядачів танцювальними постановками та показовими виступами, серед них були і вихованці козацького осередку «Старий Кодак». Глядачі дізналися про досягнення кожного колективу цього учбового року.

  «Штурм» отримав поздоровлення від президента ВГО «Всеукраїнська федерації «Спас» Олександра Притули, від єпископа Дніпропетровського і Криворозького владики Симеона та батьківського комітету Центра.

 

Всі присутні на святі відчули дух дружби і єднання, який панує в «Штурмі» та розділили радість дитячих успіхів і перемог!

    Випускникам шкіл вручили свідоцтва про позашкільну освіту, яку вони отримали в «Штурмі». Медалі «Надія Штурму» отримали діти, які вже багато років займаються в Центрі, та активно приймають участь в його житті. Отримав медаль і вихованець осередку «Старий Кодак» Сергій Комогорцев.

    За традицією було названо кращих тренерів і педагогів. Старший тренер осередку «Старий Кодак» з українського національного бойового мистецтва «Спас» Іван Валяєв отримав перемогу в номінації «Майстерність-2013». Вітаємо! Ця нагорода є кращим доказом професіональної майстерності та довіри дітей і батьків.

    По закінченню свята на всіх вихованців чекав смачний іменинний торт!   

 Зі святом, «Штурм»! З Днем народження!

Більше фото...